Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų
2,19 €
25,76 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg