Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Nedūžtantis 5 l stiklainis su kraneliu ir dvipusiu mediniu stovu
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Stiklainis TO 5 L ir dangtelis iš plastiko Ø 100, su rankena
4,46 €
4,46 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų
2,19 €
25,76 EUR/kg
Kamštis iš kamštinės žievės 45/37mm 5 vnt.
5,02 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Emaliuotas ketaus puodas – ecru, 5,8 l
54,14 €
54,14 EUR/vnt.
Emaliuotas ketaus puodas - bordo, 5,8L