Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Tūris
kaina €
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sodo mėtų skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Vynuogių skonio esencija, 40 ml
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
Vyšnių ir brendžio skonio esencija, 40 ml - skirta 4 L
92,00 EUR/l
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml