Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Pritaikymas
Su druska
kaina €
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
33,13 EUR/kg
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Peklosól žolelių ir česnakų peklinimo mišinys šinkovarui, 100 g
11,90 EUR/kg
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
18,31 EUR/kg
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Pekelinė druska Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg