Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tarpinė fermentacijos talpos čiaupui, 2 vnt.
1,66 €
0,83 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Silikoninė tarpinė 30 l indo dangčiui
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Silikoninė tarpinė 18 litrų talpos dangčiui
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Universalus stiklainis 18 l
19,50 € 17,32 €
17,32 EUR/vnt.
Universalus 15 l stiklainis
14,63 €
14,63 EUR/vnt.
Universalus stiklainis 10 l
10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Turbo Cold mielės 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg