Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Dangtelis fi 82/6 Folk juodas - 10 vnt.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Dangtelis fi 82/6 vaisiai juodame fone - 10 vnt.
Dangtelis fi 66/4 „daržovių veidukai” - 10 vnt.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/vnt.
SodaJoy gazavimo aparato balionėliai, Kayser 10 vnt.
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 66/4 vaisiai juodame fone - 10 vnt.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Stiklainis 10 L su plastikiniu dangčiu
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/vnt.
Svarainių skonio esencija 10 L – 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Kamštis iš kamštinės žievės 45/37mm 5 vnt.
5,02 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Bendrojo SO2 kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Stiklainių kėlimo žnyplės
3,68 €
3,68 EUR/vnt.