Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Statinė kopūstų rauginimui 60 l, su prispaudžiamuoju žiedu, mėlyna, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno talpa 60 l su dangčiu
138,05 €
138,05 EUR/vnt.
Distiliatorius HawkStill „Šalti pirštai” 60 l, su kolona fi 60,3 mm ir talpos termoizoliacija
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Distiliatorius HawkStill „Šalti pirštai“ 60 L, su kolona fi 60,3 mm
365,61 €
365,61 EUR/vnt.
Filtravimo maišas rėminiam presui 12 l 60 g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/vnt.
Distiliatorius hawkSTILL Aabratek 2.3 60 l WiFi
487,32 €
487,32 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė 8 l
48,53 €
48,53 EUR/vnt.
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Rūkyklos kamera iš sertifikuotos faneros, berėmė, 320 l, su ratukais
861,22 €
861,22 EUR/vnt.
Rūkymo kamera iš eglės medienos, 115 l, su nerūdijančio plieno pagrindu
383,90 €
383,90 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno greitpuodis, 8 l
67,80 €
67,80 EUR/vnt.