Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Stalinis butelių kamštelių užspaudiklis "2000" su blokavimo sistema
49,02 €
49,02 EUR/vnt.
Dvisvirtis kamštelių uždėtuvas „Greta“
16,83 €
16,83 EUR/vnt.
Kamšteliai Ø 26 mm - 100 vnt.
3,12 €
0,03 EUR/vnt.
Mikrobravoras "1"
73,90 €
73,90 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
69,00 EUR/l
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l