Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Demižonas vynui 5 l plastikiniame krepšyje
10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Žarnelė vyno nupylimui
1,71 EUR/m
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu ir užrašu „Cytrynówka“, raštas 1
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 8 l
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
26,51 EUR/kg
Stiklainis TO 3 l ir dangtelis fi 100 su rankena
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/vnt.