Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vakarėlių rinkinys - Vypito Apelsinas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Matcha ir abrikosas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mėta ir laimas
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
170,50 EUR/kg
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu ir užrašu „Cytrynówka“, raštas 1
1,88 €
1,88 EUR/vnt.