Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
Mėtinio skonio esencija, 2 l - 40 ml
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
Sodo mėtų skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Spanguolių skonio esencija iki 4 L – 40 ml