Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 EUR/vnt.
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
85,25 EUR/l