Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l