Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
10 l balionas su rankena ir kraneliu
16,58 €
16,58 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su rankena, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Nedūžtantis 25 l balionas su rankena ir kraneliu
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Vyno balionas, lengvas, nedūžtantis, su nešimo dirželiais, 15 l
18,04 €
18,04 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su nešimo diržais, 25 L
Kamštis / kepurėlė balionams su siauru kakleliu fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Vyno demižonas 15 l su plačiu kaklu plastikiniame krepšyje
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Lengvas, nesudūžtantis vyno demižonas su rankena, 15 l
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Šešėliavimo tinklas (80 %, 140 g/m²) 0,9x5 m, grafito spalvos
10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.