Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Aludarystės termometras (0°C iki +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Akmens masė - puodas 0,5 L taukams be dangčio
8,46 € 7,68 €
5 l demižonas Dama su užsukamu dangteliu - be krepšelio
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Butelis Gallone 1L su užsukamu kamšteliu be pintinės
2,90 €
2,90 EUR/vnt.
Universalus termometras (nuo -40 °C iki +50 °C), 16 cm
1,73 €
1,73 EUR/vnt.
Sodo juosta su lipuku, žalia, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Nešiojama rūkykla su termometru ir vaismedžių rūkymo drožlėmis
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Šviesus salyklo ekstraktas Coopers Light
15,85 €
10,57 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Lauko termometras su metaliniu rėmeliu (-50 °C iki +50 °C) 20 cm
3,27 €
3,27 EUR/vnt.
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l