Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Pina Colada skonio esencija, skirta 4 l – 40 ml
92,00 EUR/l
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Augalų laistymo dozatorius – permatomas lapelis su keramine kojele, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Augalų laistymo įtaisas – skaidrus lapelis, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/vnt.
Plastikinis fermentacijos vamzdelis, 6 kamerų
0,90 €
0,90 EUR/vnt.