Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Daiginimo stiklainis Twist-off + 5 sėklų pakuočių
7,66 €
7,66 EUR/vnt.
Daiginimo stiklainis „Twist-off“ su ridikų sėklomis
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Daugiapakopė daigyklė Niezłe Ziółko su ridikėlių sėklomis
9,44 €
9,44 EUR/vnt.
Daigyklė Zielona Czuprynka su ridikėlių sėklomis
3,49 €
3,49 EUR/vnt.
Pakaitinės tarpinės vakuuminio pakavimo aparatams 320620 ir 320623
3,31 €
1,66 EUR/vnt.
Atsarginės tarpinės vakuuminiam pakavimo aparatui 320624
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo aparatas - universalus, pistacijų spalvos
24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Sodo skiepijimo juosta, skaidri, 100 m x 3 cm
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Popieriniai vazonėliai 6 x 6 x 6, 5 vnt. rinkinys
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/vnt.
Daugiaaukštė daigyklė Niezłe Ziółko + 10 sėklų pakuočių
11,80 €
11,80 EUR/vnt.