Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 9 stiklainiai, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (nuo 0 °C iki +250 °C) 17,5 cm
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Elektrinė rūkykla dragON su mobiliu pagrindu
649,76 €
649,76 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Sūrininkų pleištas 36 x 32 x 45 cm, 5 vnt.
3,85 €
0,77 EUR/vnt.
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Modulinis distiliatorius Convex, elektrinis, 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Modulinis elektrinis distiliatorius Convex 60 l – Perun XXL
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
Distiliatoriaus modulis - galva 2 nusodintuvai šaldytuvas
116,34 €
116,34 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis - galva - spiralinis kondensatorius
86,10 €
86,10 EUR/vnt.
Vsypto rinkinys 3 x 15 skonių, 45 x 9 g
27,31 €
0,61 EUR/vnt.