Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Paukščių baidyklė - atšvaitinė juosta, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno grotelės rūkyklai
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno grotelės medinei/faneros rūkyklai dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/vnt.
Tinklelinis grotelės rūkyklai
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.
Natūralūs kiaulių žarnų apvalkalai, kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Elektrinė rūkykla – dragON su dūmų generatoriumi, skaitmeninė, 65 l
609,51 €
609,51 EUR/vnt.
Daugiafunkcis oro kokybės jutiklis
66,58 €
66,58 EUR/vnt.
Natūralūs avių žarnų apvalkalai kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Elektroninis kambarinis termometras, baltas
11,00 €
11,00 EUR/vnt.
Daugiapakopė daigyklė Niezłe Ziółko su ridikėlių sėklomis
9,44 €
9,44 EUR/vnt.
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l