Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rinkinys: laužavietė Ø 58 cm ir žarsteklis-laikiklis katiliukui arba ketinio puodo dangčiui
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Medžioklinis ketaus katiliukas su emaliuotu vidumi, 8 l
59,02 €
59,02 EUR/vnt.
Sodo ugnies dubuo su grotelėmis, Ø55 cm, apvalus
31,21 € 29,75 €
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Butelis Twist Off 330 ml su fi43 dangteliu ir spalvota spauda - 6 vnt.
5,83 €
0,97 EUR/vnt.
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis - jungtis - fi 48,3 mm ilgis 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/vnt.
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
92,00 EUR/l
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.