Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Šešėliavimo tinklas (80 %, 140 g/m²) 1,5 x 5 m, grafitinis
16,10 €
16,10 EUR/vnt.
Šešėliavimo tinklas (80 %, 140 g/m²) 0,9x5 m, grafito spalvos
10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis - jungtis - fi 48,3 mm ilgis 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/vnt.
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Butelis Twist Off 330 ml su fi43 dangteliu ir spalvota spauda - 6 vnt.
5,83 €
0,97 EUR/vnt.
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ101, 11,7 kW, juodai sidabrinis
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON JET 2 LONG su pelenų stalčiumi
108,30 €
108,30 EUR/vnt.