Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Dujinis grilis dragON BBQ101, 11,7 kW, juodai sidabrinis
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/vnt.
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Termometras griliui ir BBQ, nuo 50 iki +500 °C, bimetalinis, 5,3 cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Ketaus grilio keptuvė, Ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/vnt.
Kulinarinis termometras su belaidžiu Bluetooth zondu
60,49 €
60,49 EUR/vnt.
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Rinkinys: laužavietė Ø 58 cm ir žarsteklis-laikiklis katiliukui arba ketinio puodo dangčiui
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis - jungtis - fi 48,3 mm ilgis 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/vnt.
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l