Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Distiliatoriaus modulis - šoninis paėmimas - OLM
98,54 €
98,54 EUR/vnt.
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius Convex 30 L - Torpeda, „Šalti Pirštai”
270,73 €
270,73 EUR/vnt.
Distiliatorius virtuviniam kombainui
98,29 € 88,54 €
88,54 EUR/vnt.
Distiliatorius Hawkstill Aabratek 1.0, elektrinis, 30 l
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/vnt.
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
92,00 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml