Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
30 l fermentacijos indas su dangčiu ir kraneliu DE
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Kamštis iš kamštienos 23/18 mm 100 vnt.
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/vnt.
Nedūžtantis sakarometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35°Blg
6,48 € 3,95 €
Fermentacijos indas 30 L su dangčiu ir čiaupu