Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
Pektinas džemams - iš citrusinių vaisių, amidintas, želėjimui, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Poliamidinis mėsos gaminių apvalkalas 8 m – Ø73 mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Kaitinimo modulis su ventiliatoriumi, 2,7 kW – lauko rūkykloms
120,49 €
120,49 EUR/vnt.
Kaitinimo modulis su ventiliatoriumi, 1,5 kW – lauko rūkykloms
114,15 €
114,15 EUR/vnt.