Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm – 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Baltyminis dešrų apvalkalas fi.65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Atsarginiai antgaliai Browin dešrų kimštuvams, 4 vnt.
5,00 €
1,25 EUR/vnt.
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Atsarginiai antgaliai Browin vertikaliam 5 kg dešrų kimštuvui, 6 vnt.
6,73 €
1,12 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Stiklainis TO 1,7 l fi 100 - 6 vnt.
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/vnt.
VSYPTO Mojito Greipfrutas, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg