Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rauginimo statinė 30 l – balta, su rankenomis
11,55 € 10,39 €
10,39 EUR/vnt.
Rauginimo statinė 60 l – balta, su rankenomis
19,75 € 17,32 €
17,32 EUR/vnt.
Stiklainis 4 L, spalvotas užsukamas dangtelis + šakutė arba žnyplės
4,72 € 4,53 €
4,53 EUR/vnt.
Twist-off stiklainis 3 l ir plastikinis dangtelis fi 100, su rankena
3,07 €
3,07 EUR/vnt.
Prispaudimo akmuo statinėms, akmens masės, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Kvadratinė 30 l statinė, balta, su rankenomis, Sterk
11,55 € 10,56 €
10,56 EUR/vnt.
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,00 €
1,00 EUR/vnt.
Aludarystės rinkinys Coopers Mexican Cerveza
20,24 €
11,91 EUR/kg
Alaus gamybos rinkinys Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Vaikiškas stiklainis twist off 212 ml su spauda ir dangteliu fi 66/4, 6 vnt.
6,31 €
1,05 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg