Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Alkoholio matuoklis, nedūžtantis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nedūžtantis alkoholometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20–98 %
3,95 €
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Nerūdijančio plieno prizminės spyruoklės – 1 l
31,70 €
31,70 EUR/l
Nerūdijančios prizminės spyruoklės - 0,5 l
16,58 €
33,16 EUR/l
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Aludarystės termometras (0°C iki +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis - refliuksas - šalti pirštai
73,90 €
73,90 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Stiklainis TO 4 l, žnyplės ir plastikinis užsukamas dangtelis fi 100, su rankena
4,70 € 4,68 €
4,68 EUR/vnt.
Stiklainis TO 5 L ir dangtelis iš plastiko Ø 100, su rankena
4,46 €
4,46 EUR/vnt.
Stiklainis twist-off 4 L ir plastikinis fi 100 dangtelis su rankena
3,90 €
3,90 EUR/vnt.
Stiklainis Twist-off 3 l, su žnyplėmis ir plastikiniu fi 100 dangteliu su rankena
3,72 € 3,70 €
3,70 EUR/vnt.