Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
Herbowa 500 ml butelis su grybuko formos kamščiu, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Emaliuotas ketaus puodas - bordo, 5,8L
54,14 €
54,14 EUR/vnt.
Emaliuotas ketaus puodas - bordo, 4 l
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Emaliuotas ketaus puodas - šalavijų spalvos, 4 l
Emaliuotas ketaus puodas – ecru, 5,8 l
Emaliuotas ketaus puodas – ekri, 4 l
Rinkinys su vandens apvalkalu – 1,5 kg kumpio virimo indas + puodas
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.