Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sodo mėtų skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Burbono skonio esencija 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 EUR/vnt.
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Mėtinio skonio esencija, 2 l - 40 ml
Ąžuolo dribsniai, stipriai skrudinti, cinamoniniai, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/vnt.
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg