Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tarpinė 5 kg vertikaliam dešrų kimštuvui
4,41 €
4,41 EUR/vnt.
Tarpinė vertikaliam 3 kg dešrų kimštuvui
3,88 €
3,88 EUR/vnt.
Tarpinė 4 kg vertikaliam dešrų kimštuvui
4,17 €
4,17 EUR/vnt.
Tarpinė vertikaliam 2,5 kg dešrų kimštuvui
3,60 €
3,60 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno slėginių puodų rinkinys, 4 ir 6 l
73,90 €
73,90 EUR/vnt.
Maistinė gliukozė 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Maistinės paskirties citrinų rūgštis, 1 kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.