Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kamštis / kepurėlė balionams su siauru kakleliu fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Silikoninis kepimo kilimėlis
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.
Vakuuminis pakavimo aparatas - daugiafunkcis, juodas
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Maistinės paskirties citrinų rūgštis, 1 kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Vakarėlių rinkinys - Vypito Matcha ir abrikosas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mėta ir laimas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Apelsinas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Multitropic
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg