Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sukami dangteliai Ø 66/4 su pieštomis paprikomis – 10 vnt.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/vnt.
Dangtelis fi82/6 daržovės juodame fone - 10 vnt.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 66/4 daržovės juodame fone - 10 vnt.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 66/4 daržovės baltame fone - 10 vnt.
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Twist-off stiklainis 212 ml, fi 66 - 12 vnt.
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/vnt.
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
Stiklainis TO Gurken 425 ml su spalvotu užsukamu dangteliu, fi 82/6 - 6 vnt.
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/vnt.
Damidžonas vynui 34 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/vnt.
Vyno demižonas 15 l su plačiu kaklu plastikiniame krepšyje
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.