Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Nedūžtantis midaus areometras su matavimo cilindru, matavimo diapazonas 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Nedūžtantis areometras midui su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 10-50°Blg
3,95 €
Stiklainis TO 106 ml Amfora su juodu užsukamu dangteliu fi 53 - 8 vnt.
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/vnt.
Vyno mielės Tokay, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Midaus refraktometras
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Dangtelis su spauda – raštas „Medus 1“, fi 82/6, 10 vnt.
1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vyno demižonas 20 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Damadžana Dama 2 l su pintu apvalkalu, su užsukamu dangteliu
6,14 €
6,14 EUR/vnt.
5 l demižonas Dama su užsukamu dangteliu - be krepšelio
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Damidžonas vynui 34 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/vnt.
Vyno demižonas 25 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/vnt.