Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nedūžtantis areometras midui su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 10-50°Blg
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Dama 5 l su sraigtiniu dangteliu, kamščiu ir fermentacijos vamzdeliu, 4 vnt.
20,97 €
5,24 EUR/vnt.
Demižonas Dama 3 l, su metaliniu fi 43 mm dangteliu ir rankenėle
5,83 €
5,83 EUR/vnt.
Demižonas Dama 5 l su užsukamu kamšteliu ir plastikiniu krepšiu
5,66 €
5,66 EUR/vnt.
Demižonas Dama 5 L su užsukamu dangteliu
5,19 €
5,19 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Stiklainis TO 120 ml Keturi kampai fi 53 užsukamas dangtelis – 6 vnt.
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/vnt.
Damadžana Dama 5 l PET, su užsukamu dangteliu, rankena ir krepšeliu
2,92 €
2,92 EUR/vnt.
Damadžanas Dama 5 L PET, su užsukamu dangteliu ir krepšeliu
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Damadžanas Dama 5 L PET, su užsukamu dangteliu ir rankena
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Damižonas Dama 5 l PET, su užsukamu dangteliu
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Nedūžtantis midaus areometras su matavimo cilindru, matavimo diapazonas 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg