Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
94,00 EUR/kg
Aktyvuota mineralinės kilmės akmens anglis 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
Aktyvuota anglis (akmens anglis, mineralinės kilmės) 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Rūkykla dragON plieninė 220 l, IQ – su Wi-Fi valdikliu
1 341,46 €
1341,46 EUR/vnt.
Plieninė rūkykla dragON 220 l – su skaitmeniniu valdikliu
1 158,78 €
1158,78 EUR/vnt.
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l