Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei, su juodu užsukamu kamšteliu, 6 vnt.
4,07 €
0,68 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, degtinei, juodos, 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Alkoholometras su termometru
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Butelis GLORIA 0,5 l, su auksinės spalvos užsukamu kamšteliu, fi 28, 1 vnt.
1,29 €
1,29 EUR/vnt.
Butelis „Receptura“ 250 ml, su juodu užsukamu dangteliu, 1 vnt.
0,88 €
0,88 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Bimber“, 1 vnt.
2,02 € 1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Cytrynówka“, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg