Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Spiritinės mielės Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Damadžanas Dama 5 L PET, su užsukamu dangteliu ir krepšeliu
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Damižonas Dama 5 l PET, su užsukamu dangteliu
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei, su juodu užsukamu kamšteliu, 6 vnt.
4,07 €
0,68 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, degtinei, juodos, 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Alkoholometras su termometru
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Butelis GLORIA 0,5 l, su auksinės spalvos užsukamu kamšteliu, fi 28, 1 vnt.
1,29 €
1,29 EUR/vnt.
Butelis „Receptura“ 250 ml, su juodu užsukamu dangteliu, 1 vnt.
0,88 €
0,88 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l