Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Apvalios etiketės Ø 66,5 mm dangteliams/stiklainiams - 20 vnt
2,14 €
0,11 EUR/vnt.
Apvalios etiketės Ø 50 mm dangteliams/stiklainiams - 20 vnt
1,80 €
0,09 EUR/vnt.
Rinkinys: kamščiai+etiketės+termokapsulės - 20 vnt.
5,85 €
5,85 EUR/vnt.
Rinkinys: kamščiai + etiketės + kapsulės - 8 vnt.
3,02 €
3,02 EUR/vnt.
Herbowa 500 ml butelis su grybuko formos kamščiu, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Gold esencija Jamaikos romo skonio, skirta 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Skaidrus vyno butelis 0,75 L – termo plėvelės pakuotė, 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Vyno butelis 750 ml rudas - pakuotė 8 vnt.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/vnt.
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Natūralios kiaulinės žarnos 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Natūralios avių žarnos, kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m