Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Juodųjų serbentų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 l – 40 ml
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Romėniškas apvalus puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis distiliato aromatizavimui
37,31 €
37,31 EUR/vnt.
Braškių skonio esencija, 40 ml