Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Dirvožemio pH matuoklis
5,70 €
5,70 EUR/vnt.
Dirvožemio testeris 2 viename – pH, dirvožemio derlingumas
8,12 €
8,12 EUR/vnt.
3 viename dirvožemio testeris - pH, drėgmė, saulės apšvietimas
7,63 €
7,63 EUR/vnt.
Dirvožemio testeris 2 viename – pH, dirvos drėgmė
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Elektroninis substrato testeris 4 viename
13,90 €
13,90 EUR/vnt.
pH matavimas
2,92 €
2,92 EUR/vnt.
Bendrojo rūgštingumo matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Profesionalus paketas - vynas
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/vnt.
Profesionalus paketas - misa
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Aktyvuota kokoso anglis augalams 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Gliukoamilazė
3,34 €
835,00 EUR/kg
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg