Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Juodųjų serbentų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Pina Colada skonio esencija, skirta 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Mėtinio skonio esencija, 2 l - 40 ml
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija – kriaušinis likeris, koncentratas 40 ml
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Premium nerūdijančiojo plieno filtravimo kolona, komplekte priedai ir aktyvinta anglis
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
6,71 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.