Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Dekoratyvinis butelis ICONA 250 ml, su kamšteliu-grybuku, 1 vnt.
1,17 €
1,17 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Dangtelis fi 66/4 „daržovių veidukai” - 10 vnt.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė 8 l
48,53 €
48,53 EUR/vnt.
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
92,00 EUR/l
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Apvali sūrio forma Ø 10 x 5,5 cm, skirta 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Sodo mėtų skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml