Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyšnių ir brendžio skonio esencija, 40 ml - skirta 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Sodo rūkykla 200 L dragON Wood 100E – malkomis kūrenama, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
678,05 €
678,05 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 15 vnt.
15,12 €
1,01 EUR/vnt.
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Frukta-Żel - pektinas džemams ir konfitiūrams, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Ledų ir sorbetų gaminimo aparatas
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/vnt.
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Spanguolių skonio esencija iki 4 L – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Dekoratyvinis butelis ICONA 500 ml, su „grybuko“ tipo kamščiu, 1 vnt.
1,73 €
1,73 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l