Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tiesių sienelių stiklainis 235 ml (fi82) su juodu dangteliu, 6 vnt.
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/vnt.
Stiklainis 250 ml Ø 66/4 juodas dangtelis - 6 vnt.
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/vnt.
Stiklainis TO 900 ml fi82/6 - 8 vnt.
4,05 €
0,51 EUR/vnt.
Stiklainis TO 900 ml su auksiniu užsukamu dangteliu fi 82/6 - 6 vnt.
3,95 €
0,66 EUR/vnt.
Twist-off 500 ml stiklainis su spalvotu dangteliu fi82/6 - 6 vnt.
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/vnt.
Stiklainiai 212 ml fi66/4 su juodais dangteliais, 6 vnt.
3,77 € 3,04 €
Stiklainis TO Amfora 580 ml su spalvotu užsukamu dangteliu fi82/6 - 6 vnt.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Malaga, 20 ml
Rėminis vaisių presas - nerūdijantis plienas, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/vnt.