Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kopūstų ir daržovių pjaustyklė
6,27 €
6,27 EUR/vnt.
Medinė pjaustyklė 49x17cm- 3 peiliai
13,90 €
13,90 EUR/vnt.
Medinė pjaustyklė, 45x15 cm, 3 ašmenys
12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Stiklainis twist-off 500 ml "Apversta amfora" su bordo spalvos dangteliu fi 82/6, 6 vnt.
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/vnt.
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
TO 500 ml stiklainis, kita Amfora - 6 vnt.
3,39 €
0,57 EUR/vnt.