Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Atspindintis pakabinamas paukščių atbaidiklis - pelėda su skambaliukais
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Alkoholio kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
3 viename dirvožemio testeris - pH, drėgmė, saulės apšvietimas
7,63 €
7,63 EUR/vnt.
Modulių rinkinys su Wi‑Fi valdikliu – dragON IQ 2,7 kW, sodo rūkykloms
369,02 €
369,02 EUR/vnt.
Modulių rinkinys su skaitmeniniu termostatu - dragON 2,7 kW, skirtas sodo rūkykloms
251,22 €
251,22 EUR/vnt.
Elektrinių modulių su skaitmeniniu valdikliu rinkinys – dragON 1,5 kW, skirtas sodo rūkykloms
231,95 €
231,95 EUR/vnt.
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
Apvali sūrio forma Ø 13 x 7 cm, skirta 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Dujinis grilis dragON BBQ101, 11,7 kW, juodai sidabrinis
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.