Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Saulės energija maitinamas kurmių atbaidytuvas – veiksminga, saugi ir humaniška sodo apsauga, 1 vnt.
4,12 €
4,12 EUR/vnt.
Saulės energija maitinamas kurmių atbaidytuvas – veiksminga, saugi ir humaniška Jūsų sodo apsauga, 4 vnt. rinkinys
13,41 €
3,35 EUR/vnt.
Juostos su spygliais paukščiams atbaidyti, dekoratyvinės, baltos – iš plastiko, 6 vnt.
10,24 €
1,71 EUR/vnt.
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
40 ml TO stiklainis su juodu dangteliu fi 43 - 10 vnt.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON JET 1 LONG su elektrine pompa
88,78 €
88,78 EUR/vnt.
U tipo smeigės agrotekstilei, 100 vnt.
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/vnt.
Stūmoklio tarpinė vertikaliems dešrų kimštuvams 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/vnt.
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Atsarginiai antgaliai Browin vertikaliam 5 kg dešrų kimštuvui, 6 vnt.
6,73 €
1,12 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Modulių rinkinys su skaitmeniniu termostatu - dragON 2,7 kW, skirtas sodo rūkykloms
251,22 €
251,22 EUR/vnt.
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 15x20 cm, 50 vnt.
3,88 €
0,08 EUR/vnt.
Prispaudėjas - sietelis konservams, rauginiams ir actui - stiklainiams fi 100
0,63 €
0,63 EUR/vnt.