Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kavos malūnėlis - elektrinis, girninis, su plikytuvu ir puodeliu
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/vnt.
Kavos malūnėlis - elektrinis, girninis
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Rankinis kavos malūnėlis su malimo rupumo reguliavimu
13,41 €
13,41 EUR/vnt.
Precizinis šepetėlis buitinės technikos ir kitų prietaisų valymui
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Espresso skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Šešėliavimo tinklas (80 %, 140 g/m²) 0,9x5 m, grafito spalvos
10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Maistinės paskirties citrinų rūgštis, 1 kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
111,00 EUR/kg
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg