Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.
Žuvų rūkymo kabliai - trigubi, 5 vnt.
6,68 €
1,34 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S, su paaštrintu galu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, pjauti 45° kampu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
2,78 €
0,56 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 15 vnt.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, nukirstais 45° galais, 5 mm × 150 mm, 5 vnt.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/vnt.
Kabliai žuvims rūkyti - dvigubi - 5 vnt.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/vnt.
Maumedžio rūkymo kamera, 200 l, su nerūdijančio plieno pagrindu
555,37 €
555,37 EUR/vnt.
Rūkymo kamera iš sertifikuotos faneros, 200 l, su nerūdijančio plieno pagrindu
493,17 €
493,17 EUR/vnt.
Rūkymo kamera iš eglės medienos, 200L, su nerūdijančio plieno pagrindu
454,39 €
454,39 EUR/vnt.
Rūkymo kamera iš eglės medienos, 115 l, su nerūdijančio plieno pagrindu
383,90 €
383,90 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l